Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

První kontakt

První kontakt s Vámi, je pro nás i pro Vás velice důležitý a ve většině případů též určující, zda-li se oboustranně pro společnou spolupráci rozhodneme.Nejedná se v tomto případě o osobní schůzku, ale o kontakt telefonický, popř. emailový. Preferujeme pochopitelně kontakt telefonický.Ať je to jak chce, vzájemné lidské a obchodní sympatie poznají obě strany z druhého konce telefonu rovnou.

Dlouhodobá a úspěšná spolupráce je jako koncert, proto sebe a ani Vás do spolupráce nenutíme, necháváme prvnímu kontaktu volný průběh a rozhodneme-li se poslouchat "stejnou hudbu", je cesta spolupráci otevřená.

Obeznámíme Vás předem se všemi detaily spolupráce, vyslechneme Vaše přání a představy, budou nás zajímat různé informace o Vaší nemovitosti a vytvoříme tak již před první schůzkou "náčrt" individuálního plánu pro pronájem nebo prodej Vaší nemovitosti.

Na první schůzce se tedy nemůže stát, že by jste se od nás dozvěděli informace "navíc", které by pro Vás měli značku -.

Vše je jasné, průhledné a transparentní již od prvotního kontaktu s námi.


Realitní Studio ALL FIVE FINGERS
,
Telefon: +420 606 445 584
IČ: 67549951
all-five-fingers@all-five-fingers.cz
all-five-fingers.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek