Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

Smlouvy a oficiality

Jakmile se poptávající klient vyjádří, že je pro Vaši nemovitost rozhodnut, skládá klient (kterého jste schválili) rezervační zálohu, kterou závazně potvrzuje svůj zájem o to, si Vaši nemovitost pronajmout, nebo koupit. Pakli-že i Vy souhlasíte s výběrem klienta a se složením rezervační zálohy, tak se rozjíždí kolečko oficialit a smluvních záležitostí. O skládání rezervační zálohy jste dopředu informování, nebo se této oficiality účastníte osobně.

U pronájmu pro Vás zajistíme vykomunikování nájemní/podnájemní smlouvy mezi Vámi a Vaším novým nájemníkem, pod záštitou právníků a vše provedeme v co nejkratší možné době. Tak aby se nový nájemník mohl, co nejdříve nastěhovat a Vy, abyste měli uhrazeno první měsíční nájemné a kauci. Nájemní/podnájemní smlouva je vždy v souladu s OZ a tak se nemusíte Vy, ani Váš nový nájemník ničeho obávat.

Při prodeji Vaší nemovitost zajistíme právně od počátku až do konce. Jakákoliv situace je řešitelná, hypotéka, financování družstevního bytu s anuitou, polovina rodinného domu, příjezdová cesta k pozemku, s ničím se nemusíte trápit, památkáři a vyřizování - vše je ve většině případů řešitelné.

Pro klienta v případě potřeby zajistíme hypoteční financování nemovitosti, zajistíme smlouvu o smlouvě budoucí kupní, smlouvu o úschově, smlouvu kupní, převod členských práv a povinností u družstevního bytu, vyběháme místo Vás veškeré oficiality na katastrálním úřadu, atd.


Realitní Studio ALL FIVE FINGERS
,
Telefon: +420 606 445 584
IČ: 67549951
all-five-fingers@all-five-fingers.cz
all-five-fingers.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek