Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

Jsme rádi, že jsme... Jsme rádi, že jste Vy...

 

Díky naší individuální filosofii a přístupu, jak k majiteli nemovitosti, tak k zájemci, jsme schopni pronajmout a prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně rychlém čase.

Jsme pro absolutní fair play, zastáváme zdravý a etický způsob k naší komplexní práci, kterou neodvádíme po povrchu, u každého obchodního případu vstupujeme do podstaty nemovitosti a okolností spojených s obchodním případem. Důvodem mimořádného úspěchu našeho realitního studia jsou zejména nadstandardní služby v oblasti úzce osobního přístupu, bezchybné a podrobné prezentace nemovitostí. Velmi si zakládáme na fotoprezentaci nemovitosti, kdy je naším standardem, byť u malého bytu prezentace s minimálně 20 fotografiemi. Profesionálně vytvořené a upravené fotografie zajistí co nejrychleji pronajatou/prodanou nemovitost. Též nájemce nebo kupující má z kvalitních fotografií zachycujících disposice a atmosféru nemovitosti, mnohem jasnější představu a je již před prohlídkou ve velké většině případů rozhodnut si byt pronajmout či koupit.

Neplýtváme ani naším ani Vaším časem a proto pro nás neexistuje, abychom inzerovali nemovitost, aniž bychom ji osobně viděli, osobně nafotili, sepsali s majitelem nevýhradní zprostředkovatelskou smlouvu, která ztvrzuje fair play partnerství a jasná pravidla od počátku. 

Jsme velmi schopní a na základě toho se nebojíme říci, že si jak majitele, tak zájemce vybíráme se stejnou pečlivosti, s jakou Vy si vybíráte realitní kancelář, se kterou budete nyní či v budoucnu rádi spolupracovat.

Vždyť právě na základě správného výběru může vzniknout kvalitní a dlouhodobá spolupráce.

Doporučujeme pravidlo spravedlivého odměňování a to je 50 na 50. Konečné rozhodnutí je na individuální domluvě.

Pakli-že jste majitelem nemovitosti, obstaráme Vám klienta prověřeného a dlouhodobě smýšlejícího ve Vaší nemovitosti bydlet, ale nejen bydlet, o nemovitost pečovat a ctít oboustrannou smlouvu stvrzující Váš nájemní vztah.

Toto pravidlo má dvě tváře, jednou z nich je ulehčení Vašemu novému zájemci v rozhodování se, zda-li si Váš byt pronajmout a zjednodušíte mu tak cestu k Vám a Vaší nemovitosti. Ulehčíte mu tím vysoké počáteční výdaje a ukážete zájemci dobrou vůli podílet se na Vašem pod/nájemním vztahu vyváženě. Pro nájemce tím stoupne v ceně nejen samotná nemovitost, ale též majitel, který nemovitost vlastní.

Druhou tváří je ocenění nás jako takových, kteří do Vašeho života přineseme, a již několik let přinášíme, precizním výběrem zájemce stálý a vysoký finanční benefit z pronájmu Vaší nemovitosti.

NAŠE OČEKÁVÁNÍ...

Od zájemce o pronájem nemovitosti očekáváme aktivní a odpovědný přístup po celou dobu trvání nájmu. Od majitele máme očekávání stejná.

Hlavní je pro nás rovnovážné a rovnocenné partnerství. Jsme jen řadou z dalších stále stejných realitní kanceláří? Nikoliv. Jsme jiní. Jsme zavedenou, komorní, obchodní etiku ctící kanceláří, fungující především na dlouhodobých a poctivě vybudovaných vztazích. To je naše podstata.  

Když je vše v rovnováze, tak se vše kolem daří. I Vy si můžete vybrat.

VAŠE OČEKÁVÁNÍ...

Jsme na trhu již mnoho let a získali jsme si naším přístupem přes 1000 stálých majitelů nemovitostí, proto je pro nás Vaše očekávání výzvou. Když bude Vaše očekávání náročné na spolehlivost, profesionalitu, nadšenecké nasazení, přátelské a klidné jednání, budeme s Vámi spolupracovat o to raději a s jistotou Vám můžeme v takovém případě rovnou říci, že Vaše očekávání pro Vás rádi a s potěšením splníme.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Tým All Five Fingers.


Realitní Studio ALL FIVE FINGERS
,
Telefon: +420 606 445 584
IČ: 67549951
all-five-fingers@all-five-fingers.cz
all-five-fingers.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek