Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

Tyršovo náměstí, Roztoky

Za majitele: Stále se zrychlující služby, příjemné jednání a solidní klienti jsou důvodem, proč vždy kontaktuji tuto realitní kancelář!! S díky a přáním všeho dobrého Daniela Valtrová.

Za klienta: Vaše služby jsou opravdu profi! Naprostá spokojenost. Pan makléř je velice příjemný a tzv. muž na svém místě! Dagmar Kaulfersová.

 

V Koutě, Praha 4, Libuš

Za majitele: S přístupem All Five Fingers jsem byl velice spokojený. Vaše služby jsou nadstandardní. Děkuji. Pavel Kalina

Za klienta: Se službami jsem byla velice spokojená. Příkladný, profesionální přístup. Mohu jen doporučit dalším klientům. Drahomíra Sikorová.

 

Donská, Praha 10, Vršovice

Za majitele: Rychlost a ochota, s jakou proběhl tento pronájem byly obdivuhodné. Však jsem dobře věděla, proč mám takovou radost, že se podařilo obnovit kontakt a spolupráci. Doufám, že nám to dlouho vydrží k oboustranné spokojenosti. Dík. Sylvie Mitchellová.

Za klienta: Flexibilní, rychlý, přívětivý a velice přátelský přístup. Líbilo se mi, že jsem byl neustále informován o průběhu akce. Popis bytu a jeho pozitiv i negativ byl přesný a výstižný, takže nedošlo k žádným nepříjemným překvapením. Lukáš Maňka.

 

Na pláni, Praha 5, Smíchov

Za majitele: Spolupráce na profesionální úrovni, od inzerátu až po podepsání smlouvy. Pan zprostředkovatel je vždy pozitivní a neztrácí naději a díky tomu Vám najde Vaše úžasné nájemce. A. Oldfield

Za klienta: Velice příjemné a profesionální chování a jednání. Jsem velice spokojen. Jan Chovanec.

 

Terezínská, Praha 9, Letňany

Za majitele: Spolupráce s All Five Fingers byla jako vždy perfektní. Vše se řešilo rychle, konstruktivně a ku spokojenosti. Lenka Vincencová.

Za klienta: Se službami pana maléře jsme byli spokojeni. Vše bylo rychlé, bezproblémové. Jan Rameš.

 

Zimní, Hostivice

Za majitele: Úspěšné dotažení do konce u pronájmu bytu v Hostivicích, byli jste opravdu rychlí a velmi aktivní, díky patří celé vaší kanceláři. Práce večerních hodinách (19-22) vám nedělá problémy, informovali jste nás o všech krocích velmi důkladně. Olga Doležalová.

Za klienta: Díky za příjemnou spolupráci :) Doufám, že do budoucna znovu. A máte moc hezkou kancelář :) Díky Petr Sícha.

 

Zenklova, Praha 8, Libeň

Za majitele: Spolupráce byla nad očekávání. Všechna jednání hodnotím velmi pozitivně. Ing. Stanislav Škoda.

Za klienta: Naprostá spokojenost. Služby úžasné. Pán je muž na svém místě. Děkuji mnohokráte za Vaše služby. Monika Vágnerová.

 

Hořelické nám., Rudná u Prahy

Za majitele: Přišla jsem již k hotovému. Pan makléř vše zařídil - je to šikulka. JUDr. Kateřina Petrželková.

Za klienta: Solidní spolupráce, rychlé jednání a snaha vyhovět nám, nás přesvědčili k uzavření smlouvy. Vaši společnost můžeme vřele doporučit. Petr Rota.

Realitní Studio ALL FIVE FINGERS
,
Telefon: +420 606 445 584
IČ: 67549951
all-five-fingers@all-five-fingers.cz
all-five-fingers.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek